kontakty
OTEVÍRACÍ DOBA
Pondělí9:00 - 17:00
Úterý9:00 - 17:00
Středa9:00 - 17:00
Čtvrtek9:00 - 17:00
Pátek9:00 - 17:00
Sobotapo tel. dohodě
Nedělepo tel. dohodě
Mimo otevírací dobu je možné
si návštěvu dohodnout telefonicky.


Mobilní domy pro sezónní i celoroční užívání

Naše nabídka mobilních domů nebo taky mobilheimů je opravdu široká. Ať už se jedná o vybavenost nebo samozřejmě i cenu. Nabízíme vše od mobilních chatek, přes klasické, ovšem plnohodnotně vybavené mobilní domy, až po opravdu luxusní mobilní domy, které směle konkurují i těm nejluxusnějším bytům či rodinným domům.

Mobilní domy obecně

Mobilní dům je kompromis mezi karavanem a domem. Z karavanu převzal svou mobilnost, z rodinného domu naproti tomu prostornost a komfort. Mobilheimy mohou poskytnout luxusní bydlení na úrovni za nesrovnatelně nižší cenu.

Proč si pořídit mobilheim

Po dodatečných úpravách jsou mobilheimy vhodné k celoročnímu bydlení. Již od začátku jsou komfortně vybaveny nábytkem na míru, jednou, dvěma nebo více ložnicemi, plnohodnotně vybavenou kuchyní, koupelnou a sociálním zařízením. Ihned bydlíte a navíc pro umístění mobilního domu NENÍ POTŘEBA STAVEBNÍ POVOLENÍ.

Mobilheimy pro celoroční užívání

Využít tzv. revitalizaci. Jedná se o několik základní úkonů spojených se zateplením mobilního domu. Výměnu klasických oken za dvojitá, úprava či přestavění komínové soustavy pro vytápění na tuhá paliva, nebo umístění krbu. V některých případech instalací podlahového vytápění. Na přání je možno zhotovit terasu, pergolu aj. Žádné přání našich zákazníků pro nás není nesplnitelné.

Mobilní domy - příklady jejich využití

• Rekreační bydlení (mobilní chatka)
• Dočasné bydlení při stavbě domu
• Kanceláře nebo dočasné ubytovny
• Místa, kde nelze získat stavební povolení, např. záplavové oblasti

To jsou jen některé z mnoha možností využití, navíc cena pojištění mobilního domu je oproti pevné stavbě nesrovnatelně nižší.